Zen Coaching

Bo powrót do stanu Bycia otwiera nową perspektywę Życia

UŚPIONA PASJA ŻYCIA

W dzisiejszych czasach szybkiego życia i pogoni za szczęściem coraz częściej żyjemy na autopilocie nie wiedząc nawet do końca, w jakim kierunku podążamy. Gdy chcemy podjąć jakieś ważne decyzje trudno nam połączyć się z naszymi prawdziwymi potrzebami i tęsknotami. Coraz dalej jesteśmy od własnego serca, stąd usilnie szukamy odpowiedzi w naszych głowach. A tam znajdujemy głównie wiele nie swoich, sztywnych koncepcji i idei na życie. I na to, jacy powinniśmy być. Koncepcje te przyswoiliśmy sobie jeszcze jako dzieci, nie mając wtedy zbyt wielkiego wpływu na to. W efekcie często czujemy to palące nasze wnętrze poczucie niespełnienia w życiu, pomimo, iż wydawało nam się, że realizujemy w nim to, co chcemy. Do tego dochodzi chroniczne zmęczenie i przygaszenie. Na szczęście w tym wszystkim wciąż wiele z nas czuje drzemiącą w sobie ogromną pasję życia. Tę, która wciąż daje nadzieje i rozpala w nas moc do podejmowania wyzwań w drodze do odkrywania siebie.

NASZE ESENCJONALNE JA

Zamiast więc podążać za tym, co na zewnątrz, czas, by na nowo skierować się do siebie. Rozpalić ten płomień życia i wyruszyć odważnie w drogę do ponownego połączenia się z prawdą mieszkającą w naszych sercach, z naszym esencjonalnym Ja. Z tym, z którym każdy z nas przyszedł na świat, a który wciąż czeka na ponowne jego odkrycie. I życia właśnie z tego miejsca. W miłości, zaufaniu, radości i spełnieniu. Będąc na nowo spontaniczną, kreatywną, spokojną i stabilną Istotą. Doświadczając energii, namiętności i soczystości życia. W bliskości, niewinności i akceptacji.

ZEN COACHING

To jedna z łagodniejszych dla mnie form powrotu do siebie, do przywrócenia swojej prawdziwej natury, tego, kim od zawsze jesteśmy. Odbywająca się w przestrzeni medytacyjnej z empatycznym podejściem do siebie i innych. Nie jest to coaching nastawiony na osiąganie konkretnych celów i sukcesu, ma jednak niesamowitą moc transformującą całe życie. Wynika z tego, że kiedy na nowo masz kontakt z tym, co prawdziwe w Tobie, potrafisz odpowiedzieć sobie na nurtujące Ciebie od lat pytania, podejmować wiele ważnych decyzji w zgodzie ze sobą, odpuszczać sobie sporo narzuconych powinności i odważnie podążać ścieżką swojego serca. Często wtedy zmienia się perspektywa życiowych wyzwań, która potrafi wyłonić nowe rozwiązania i pomysły niedostępne z poziomu racjonalnego myślenia. To ścieżka powrotu do siebie, do własnego domu, w którym od zawsze mieszka radość, spokój i spełnienie. A także inne jakości esencji, które jak skarby ukryte są głęboko w nas samych. Na drodze Zen Coachingu ich odkrywanie jest nieuchronnym efektem pracy, nad każdym życiowym tematem. Twórcą Zen Coachingu jest Kåre Landfald z Norwegii.

DLA KOGO

Dla każdego i na każdym etapie życia. Jeśli chcesz żyć pełnią życia, mieć więcej jasności i spokoju, chcesz lepiej poznać siebie i swoje marzenia albo jeśli chcesz więcej delikatności i czułości dla siebie. Zen Coaching jest metodą, która wspierać może doświadczanie każdego życiowego wyzwania, osobistego i zawodowego. Możesz nią pracować m.in. z tematami:

 • Relacji partnerskich;
 • Wyzwań wychowawczych;
 • Rozwiązywania sytuacji konfliktowych w różnych relacjach;
 • Poszukiwania nowej drogi zawodowej;
 • Chęci odzyskania energii życiowej i pasji życia;
 • Chęci pokochania i polubienia siebie na nowo;
 • Powrotu do spokoju wewnętrznego;
 • Odzyskiwania swojej subtelnej wrażliwości i kobiecości;
 • Niepewności siebie w świecie;
 • Nieumiejętności podążania za tym, co naprawdę ważne;
 • Konieczności podjęcia ważnych życiowych decyzji;
 • Dręczącego natłoku myśli i chronicznego zmęczenia;
 • Depresji i niechęci do życia;
 • Oraz z wieloma innymi;

OFERTA

 • UCIELEŚNIENIE KOBIECOŚCI – program wspierania rozwoju Kobiet poprzez indywidualny coaching i mentoring; Więcej informacji w zakładce KOBIECOŚĆ;
 • INDYWIDUALNE SESJE Zen Coachingu dla każdego;

Na sesje indywidualne możemy spotykać się osobiście w Poznaniu (dokładnie Suchy Las, ul. Akacjowa 1), ale też mogą się one odbywać drogą telefoniczną lub przez skype z każdego miejsca na świecie;

Terminy sesji ustalamy indywidualnie w zależności od naszych możliwości czasowych. Czas trwania pojedynczej sesji to 60 minut (± 10 minut).

Pojedyncze spotkanie może Cię zainspirować, jednak wprowadzanie  zmian często jest procesem, który wymaga czasu. Dlatego przygotowałam dla Ciebie dwa rodzaje pakietów sesji.

Cena pojedynczej sesji poza pakietami wynosi 250 zł;
I PAKIET – zawiera 5 spotkań – jego cena wynosi 1100 zł;
II PAKIET – zawiera 10 sesji – jego cena wynosi 2000 zł;

Płatności dokonujecie jednorazowo. Jeśli to stanowi dla Ciebie „wyzwanie” skontaktuj się w tej sprawie ze mną, na pewno znajdziemy jakieś satysfakcjonujące nas rozwiązanie.

Jeśli nie wiesz czy jest to sposób pracy dla Ciebie albo czy ja jestem właściwą osobą na wspieranie Ciebie, to po prostu skontaktuj się ze mną i umów na spotkanie, na którym będziemy mogli się poznać i rozwiać Twoje wątpliwości.

Takie spotkanie jest całkowicie bezpłatne.

„Doskonałość? Jak w życiu tak i w Tangu nie ona celem jest. To doskonalenie się jest motywem przewodnim obu podróży.”

Już nie "spróbuję" tylko "chcę"!

Nigdy nie przemawiało do mnie słowo coach. Kojarzyło mi się z dobrze przygotowanymi do wszechstronnej psychologicznej pracy z ludźmi, towarzyszącymi w rozwoju, pomocnymi - a jakże! - ale dla mnie nieosiągalnymi, ze względu na bardzo wysokie stawki godzinowe. Życie przez ostatnie kilka lat było dla mnie istną parabolą. Poszukiwałam intensywnie rozwiązań, zwłaszcza, kiedy ?krzywa? pikowała ostro w dół. Najczęściej spędzałam wtedy czas w księgarni, wertując książki psychologiczne, godzinami przeglądałam strony internetowe i brałam udział w warsztatach, dotyczących samorozwoju, radzenia sobie z uzależniającym związkiem i stresem, poczuciem własnej wartości, bycia szczęśliwym. Na jednym z nich poznałam Magdę. Umówiłam się z nią na spotkanie indywidualne, wijąc się jak stary weteran, z ciągle sączącymi się ranami, trochę na zasadzie?zaszkodzić, nie zaszkodzi a może pomoże...Spróbuję...Po szeregu odbytych z Magdą szkoleń i spotkań z pokorą chylę głowę ku swojemu coachowi z ogromnym "Dziękuję". Już nie "spróbuję" tylko "chcę"! Dziękuję za otwarcie drzwi z ciasnego korytarza własnych ograniczeń na zalany słońcem taras z niesamowitym widokiem na radosne życie. Wreszcie przestałam szukać...bo mam już swojego ciepłego i przyjacielskiego coacha a jednocześnie niesamowitego fachowca o imponującym wyczuciu i delikatności z ogromną wiedzą o zawiłościach ludzkiego, jakże czasem pokręconego i upartego mózgu, szalonych myśli?. Nie zamierzam przestawać, choć czasem nie jest łatwo wyrwać się z wiru pracy i codziennych obowiązków...ale już się nie boję, jak kiedyś, że sobie nie poradzę. Magda ? towarzysz, przewodnik, trener, coach. Gorąco zachęcam.

Ewa Boniecka

Gorąco mogę polecić Magdalenę Samolik i prowadzone przez nią sesje/coaching

Gorąco mogę polecić Magdalenę Samolik i prowadzone przez nią sesje/coaching. Przede wszystkim jest to osoba, która potrafi słuchać i dostosować sesje do indywidualnych potrzeb. Jest uczciwa w tym co potrafi zrobić i nie ukrywa, że największa pracę, a przez to rezultaty będą osiągnięte właśnie przez nas samych i naszą pracę. Jest zawsze przygotowana do spotkania i zaskakuje nieszablonowym podejściem do sesji, bez rutyny. Jeżeli ktoś czuje potrzebę właśnie coachingu, czy indywidualnych sesji - tak jak ja - warto spróbować.

Joanna G.

Dzięki Magdzie otworzyłam się na nowy sposób myślenia o samej sobie

Magda pracowała ze mną i nade mną w przełomowym momencie w moim życiu zawodowym, w którym bardzo trudno było mi podjąć decyzję o właściwym dalszym kierunku działania. Dzięki Magdzie otworzyłam się na nowy sposób myślenia o samej sobie, zaufałam własnym wyborom oraz zmieniłam podejście do pracy. Co więcej, nasze spotkania nie skupiały się wyłącznie na aspekcie zawodowym, ale pomogły też wpłynąć na inne sfery mojej codzienności. Magda słucha, czuje i działa, dzięki czemu potrafi pomóc w momentach zagubienia, przestoju. Zaradzi nie tyle Twojemu problemowi, a raczej Tobie. Sama jest bardzo interesującą osobą, którą cechują pasja, ciekawość, konsekwencja i zdrowy dystans. Wspaniała atmosfera spotkań, uczciwość i otwartość - doskonałe warunki do zmiany i pracy nad sobą.

Marta Maciąg

"Znajdź swój rytm"