Powoli regularne zajęcia zbliżają się do końca, ale dla wszystkich Kobiet, które nie wyobrażają sobie wakacji bez Tanga;-) mam już najnowszą ofertę intensywnych warsztatów wakacyjnych na przełomie lipca i sierpnia. Jest to znana już Wam formuła trzech wieczornych spotkań w ciągu tygodnia, czyli w poniedziałek (30 lipca), środę i czwartek (01, 02 sierpnia) w godzinach wieczornych od 19:00 do 22:00. Zatem szykują się przyjemne letnie wieczory z tangiem w tle :-)
Jeśli chcesz się wybrać na te warsztaty po raz pierwszy i masz jakiekolwiek pytania czy wątpliwości (najczęstsza jest taka: czy ja dam radę tyle godzin tańczyć?) to koniecznie skontaktuj się ze mną! Bo od wielu lat już odpowiadam: Tak! Dasz radę i tak się zazwyczaj dzieje :-)

Więcej szczegółów o tych warsztatach znajdziesz TUTAJ.

Jeśli natomiast chciałabyś przygotować się do nich nieco bardziej, rozgrzać ciało, uspokoić umysł i przebudzić swoją kobiecą moc, to gorąco zapraszam Cię także na niedzielne warsztaty „Kobiecość w Tangu” (29 lipca), które są moimi autorskimi  warsztatami coachingowymi. Są połączenie ruchu oraz pracy na poziomie ciała, emocji i umysłu, a także na poziomie naszego kobiecego serca. Więcej informacji o tych warsztatach znajdziesz TUTAJ.

WYKUPUJĄC PAKIET DWÓCH WARSZTATÓW OTRZYMASZ SPECJALNĄ CENĘ!

Zatem mam nadzieję, że do zatańczenia wkrótce!
Magda