KOBIECOŚĆ W TANGU

SESJE INDYWIDUALNE - POZNAŃ I CAŁA POLSKA

Czujesz, że nadszedł w Twoim życiu czas na zmiany? Chcesz poczuć ponownie swoją siłę i moc w byciu tym, kim jesteś? Szukasz inspiracji dla siebie? Pragniesz zaznać spokoju i tego prawdziwego poczucia życiowej satysfakcji? Tęsknisz za miłością, uważnością i bliskością? Albo szukasz dla siebie nowej drogi w życiu, masz wiele pomysłów, ale lęk wciąż przekonuje Ciebie, że nie warto ich realizować. A może nie wiesz jeszcze od czego zacząć i wydaje Ci się, że Twoje szczęści zależy od innych.

Jeśli gdzieś odnajdujesz siebie to być może jestem dla Ciebie osobą, która wesprze Ciebie w dotarciu do upragnionego celu, do siebie, do swojej niezaprzeczalnej wyjątkowości i boskiej Kobiecości.

Bo dziś jest początkiem reszty Twojego życia. Wciąż możesz tchnąć w nie prawdziwą iskrę pasji i przebudzić się do życia w pełni.

GDZIE: Poznań i cała Polska;
Na sesje indywidualne możemy spotykać się osobiście w Poznaniu – dokładnie Suchy Las, ul. Akacjowa 1;

Istnieje też możliwość prowadzenia sesji telefonicznie lub przez skype z każdego miejsca w Polsce i nie tylko, gdzie tylko jest zasięg. Przed rozpoczęciem takich spotkań coachingowych wymagane jest jednak to byśmy poznały się osobiście – może to być pierwsze spotkanie coachingowe lub Twój udział w moich warsztatach Tanga (solo dla Kobiet lub pary). Wtedy obie zdecydujemy o możliwości dalszej współpracy na odległość w wybrany sposób.

KIEDY:
Terminy sesji ustalamy indywidualnie w zależności od naszych możliwości czasowych. Sugerowana częstotliwość spotkań to raz w tygodniu.

ZA ILE:
Pojedyncze spotkanie może Cię zainspirować, jednak wprowadzanie zmiana często jest procesem, który wymaga czasu. Dlatego przygotowałam dla Ciebie dwa rodzaje pakietów sesji. Oba obejmują pełen proces coachingowy, jednak różnią się stopniem zagłębiania w niektórych tematach.

I PAKIET – zawiera 5 spotkań – jego cena wynosi 1100 zł;

II PAKIET – zawiera 10 sesji – jego cena wynosi 1900 zł;

Cena pojedynczej sesji poza pakietami wynosi 250 zł;

Płatności dokonujesz jednorazowo lub w dwóch ratach. Jeśli to stanowi dla Ciebie „wyzwanie” skontaktuj się w tej sprawie ze mną, na pewno znajdziemy jakieś satysfakcjonujące rozwiązanie.

Czas trwania pojedynczej sesji to 60 minut (± 10 minut).

UWAGA!
Jeśli nie jesteś pewna czy ta metoda pracy ze mną jest dla Ciebie zapraszam do umówienia się na pierwszą sesję. Jeśli po niej stwierdzisz, że nic nie wniosła ona do Twojego doświadczania i nie chcesz dalej ze mną pracować podaruję Ci ten czas bezpłatnie. Natomiast jeśli zechcesz ze mną dalej pracować to będzie ona pierwszą sesją, którą opłacisz w pakiecie lub osobno. W ten sposób obie zyskujemy 🙂

Ta podróż może przynieść wiele nowego, bo często zmienia naszą perspektywę i jest jak powiew świeżego powietrza w naszym życiu. Proces coachingowy zawsze dotyczy dokładnie Ciebie i tego, co jest na dany moment ważne dla Ciebie. Ja jestem Towarzyszem, który wspiera Ciebie w nawigowaniu po niezliczonych możliwościach wyboru.

To co może się zadziać dodatkowo podczas naszej wspólnej podróży to:

 • Obudzisz w sobie pasję, zmysłowość i własną kobiecość;
 • Nauczysz się wspierać samą siebie;
 • Nauczysz się doceniać wartość małych kroków i chwil;
 • Zwiększysz zaufanie do siebie i do własnych decyzji;
 • Staniesz się bardziej spokojna i szczęśliwa;
 • Odkryjesz swoje mocne strony i możliwość korzystania z nich na co dzień;
 • Zwiększysz świadomość swoich potrzeb oraz pragnień;
 • Zyskasz dodatkowy zastrzyk energii poprzez bycie uważną na siebie i swoje potrzeby;
 • Dotrzesz do głębszych pokładów własnej energii;
 • Lepiej zrozumiesz samą siebie, swoje motywacje i to, jak funkcjonujesz na co dzień;
 • Zwiększysz poziom zadowolenia z siebie;
 • Zaczniesz odważniej wytyczać i realizować własne cele;
 • Pożegnasz się z tym, co już Tobie nie służy;
 • Możesz dotrzeć do głębszego sensu i znaczenia Twojego bycia na tej ziemi;
 • Po prostu zaczniesz żyć pełniej i do tego własnym życiem w szacunku do siebie i innych;

Spotkanie coachingowe to rodzaj transformującej rozmowy, w czasie której w bezpiecznej przestrzeni eksplorujemy to co znane i nieznane. Wszystko po to, byś mogła na nowo skontaktować się ze sobą, poczuć pragnienia swojego serca, nauczyć się dbać o nie i pełniej realizować je w swoim codziennym życiu. W trakcie sesji Ty eksplorujesz, a ja podążam za Tobą poprzez pełne mocy pytania, poprzez pracę z ciałem, poprzez autorskie metody TangoCoaching® oraz inne, liczne metody coachingowe, które zdobywam od lat z powodzeniem praktykując na sobie. Więcej o metodzie TangoCoaching® TUTAJ.

Jestem Nauczycielem Tanga Argentyńskiego, jestem Coachem, ale przede wszystkim jestem Kobietą, która sama przeszła wiele dróg rozwoju osobistego. Miałam to szczęście, że na mojej drodze zawsze spotykałam inspirujących ludzi, ale też sama ich szukałam. Prosiłam o pomoc, uczyłam się przyznawać do tego, że nie jestem doskonała, że w moim sercu mieszka lęk, a ja czuję się bardzo słaba i zbyt wrażliwa na ten świat dookoła mnie. Były momenty, że wydawało mi się, że doświadczenia mojego życia są za duże, bym mogła je przeżyć. Ale ponoć Wszechświat daje nam to, co jest na miarę naszych sił, często po to, byśmy sobie tę własną siłę i moc wreszcie uświadomili.

Głęboko wierzę, że każdy z nas  ma w sobie moc kreowania własnego życia, że zawsze może odkryć siebie na nowo, przyjąć z otwartym sercem i przemierzać dalej świat w zgodzie ze sobą, realizując to, co w każdym z nas najpiękniejsze.

Wiem, że ponownie nawiązując kontakt ze sobą i ze swoim ciałem możemy wypełnić je miłością i tą bliskością, której całe życie szukamy. A potem rozkwitanie i radość są już naturalnym procesem życia w miłości.

Dlatego na co dzień uwielbiam towarzyszyć innym Kobietom w ich rozkwitaniu, widzieć jak coraz bardziej czują się piękne i kochane. Jak patrzą na inne kobiety i widzą w ich oczach swoje piękne odbicie. To za każdym razem wzrusza mnie do łez.

Ale nie tylko Kobiety mnie inspirują. Ogromną radość sprawia mi obserwowanie par, życiowych związków, które poprzez Tango, tylko i aż Tango, ponownie otwierają się na siebie. Ich Tango zaczyna być tym tańcem Kobiety i Mężczyzny, który emanuje szczęściem i miłością.

Więcej na ten temat w zakładce TANGO DLA PAR.

Możliwość towarzyszenia w tych przemianach to dla mnie ogromna radość w życiu, a także droga mojego własnego wzrastania, bo każda osoba, poprzez swoją wyjątkowość, jest i dla mnie Nauczycielem.

Jeśli jesteś zainteresowana procesem odkrywania siebie i swojej kobiecej siły przy moim udziale po prostu skontaktuj się ze mną wysyłając formularz. Jeśli nie wiesz jeszcze czy to coś dla Ciebie albo chcesz mnie poznać zapraszam po prostu na pierwsze spotkanie, gdzie krótko przybliżę Tobie trochę koncepcję mojej pracy coachingowej i jej możliwości, a potem zrobimy sesję. Jeśli po niej stwierdzisz, że nie wniosła ona nic do Twojego doświadczenia to podaruję Tobie ten czas bezpłatnie, natomiast jeśli zechcesz ze mną dalej pracować będzie to pierwsza sesja, którą opłacisz w pakiecie lub osobno. W ten sposób obie zyskujemy 🙂 Jeśli chcesz, byśmy się poznały, zapraszam także do udziału w zajęciach i warsztatach Tango solo dla Kobiet lub dla par.

Imię(*)

Nazwisko (*)

Adres email (*)

Telefon (*)

Dodatkowe informacje

Akceptuję Regulamin

...do wspólnego zatańczenia:)