TANGO SOLO

Bo ona i jej artyzm to solo i nie solo

KOBIETA EMOCJE i TANGO

czyli Tango Argentyńskie i rozwój osobisty wyłącznie dla Kobiet.

TANGO

Mówi się, że do Tanga trzeba dwojga. Dokładnie tak! Potrzeba Ciebie i Twojej chęci do nauki tego pełnego pasji i zmysłowości tańca. Ten duet w zupełności wystarczy, byś zaczęła podążać w rytmach Tanga i stosować jego charakterystyczne elementy. Ale przede wszystkim, byś pozwoliła zatańczyć swojej duszy i po prostu zanurzyła się w rytmach la cumparsity.

EMOCJE

Zajęcia Tango SOLO zostały stworzone dla Kobiet, które chcą poznać ten magiczny taniec. Kształtować piękną postawę ciała, która wspiera otwarcie swego serce na siebie i uczucia, podczas gdy medytacyjna i emocjonalna natura Tanga pozwala na nowo doświadczać i wyrażać swoje emocje.

KOBIETA

Tango SOLO to także sposób na jeszcze lepsze poznanie siebie, swojego ciała i swojej kobiecości. To łagodna i przyjemna forma dotarcia do swojej energii życiowej i piękna, po prostu do siebie. To przestrzeń do kształtowania umiejętności akceptacji siebie i samouznania.

ZAJĘCIA REGULARNE

Grupa początkująca
GDZIE: Poznań Suchy Las
czwartki 20:00 – 21:15

więcej

ZAJĘCIA REGULARNE

Grupa średnio-zaawansowana
GDZIE: Poznań Suchy Las
Czwartki 18:30 – 19:45

więcej

ZAJĘCIA REGULARNE

Grupa zaawansowana SHOW
GDZIE: Poznań Suchy Las
Środy 19:15 – 21:15

więcej

LEKCJE INDYWIDUALNE

GDZIE: Poznań Suchy Las
Termin dopasowany indywidualnie!

więcej

WARSZTATY STACJONARNE OPEN

GDZIE: Poznań Suchy Las
Nowy termin wkrótce!

więcej

WARSZTATY WYJAZDOWE

GDZIE: Gąski k. Koszalina
18 – 25 SIERPNIA 2018r.

więcej

WARSZTATY WYJAZDOWE

GDZIE: Szczepowice k. Stęszewa
12 -14 PAŹDZIERNIKA 2018r.

więcej

"Piękno kobiety jest niezaprzeczalne. Jej droga do poczucia jego istnienia bywa kręta. Gdy osiągnie ten oczywisty stan piękna i kobiecości świat pięknieje. Ona również. Oto nagroda."

2.

KOBIECOŚĆ nie tylko W TANGU

(warsztat prowadzony autorską metodą TangoCoaching®)

ZAGUBIONA KOBIECOŚĆ

Czym jest Kobiecość? Jak czuję się sama ze sobą i ze swoim ciałem? Czym emanuję, gdy tańczę? Te i wiele innych pytań często pozostaje bez odpowiedzi nie tylko w tańcu, ale i w życiu codziennym. My Kobiety często bardzo zadaniowo, wręcz po męsku, podchodzimy do wielu spraw, gubiąc po drodze esencję naszej kobiecości. A co po prostu z byciem i podążaniem z chwili na chwilę? Co z doświadczaniem swojej kobiecej natury w pełni i na parkiecie i poza nim?

AUTENTYCZNOŚĆ

Sama technika kroków czy ozdobników to czasami za mało, by zanurzyć się w tangu i wydobyć w nim swoje piękno. Podobnie jak na co dzień, by czuć swój blask i siłę nie wystarczy tylko zrobić makijaż i założyć ładny strój. Ten blask i siła pochodzą z wnętrza, z akceptacji i miłości do siebie, z bycia autentycznie sobą i zaufania do swojej mądrości.

SPOTKANIE SIEBIE

Dopiero wychodząc na spotkanie z sobą prawdziwą, poznając i przyjmując siebie, swoje potrzeby i ograniczenia, możesz się rozluźnić. Możesz cieszyć się nauką, doskonaleniem i popełnianiem błędów. Dzięki temu masz szansę głębiej poczuć i efektywniej wykorzystać techniczne aspekty tańca. Możesz przekuwać je na lekkość i swobodę w Tangu, a także na autentyczną radość po prostu z bycia Kobietą.

WARSZTATY STACJONARNE

GDZIE: Poznań Suchy Las
24 – 25 LISTOPADA 2018r.

więcej

SESJE INDYWIDUALNE

TangoCoaching® dla Kobiet
GDZIE: Poznań Suchy Las
Termin dopasowany indywidualnie

więcej

"Może i technika niedoskonała. Jednak kiedy Kobieta pokocha siebie, to tańczy tak jakby jej dusza powracał do ciała."

Zajęcia z Magdą wyzwoliły we mnie odwagę do dalszych przygód

Magdę poznałam, kiedy skończyłam sześćdziesiąt lat i muszę przyznać, że to spotkanie odmieniło moje życie. Nigdy nie przypuszczałam, że na emeryturze będę tańczyć tango i że mnie tak pochłonie. Zaczęło się od warsztatów rozwoju osobistego, na których Magda uczyła nas walczenia ze stresem, motywacji, pewności siebie, stawiania sobie celów itp., a potem było tango, gdzie te wszystkie cechy można przećwiczyć i utrwalić. Zajęcia z Magdą wyzwoliły we mnie odwagę do dalszych przygód i pewność, że zawsze jest dobry czas, aby zrobić coś dla siebie. Połączenie tanga z rozwojem osobistym, czyli autorski program Magdy TangoCoaching najbardziej mi odpowiada. Przeznaczony jest dla kobiet w każdym wieku. Ja jestem doskonałym przykładem na to, że nigdy nie jest za późno. Dzięki zajęciom z Magdą mam więcej energii, pomysłów i chce mi się realizować kolejne swoje cele. Dodatkowo znalazłam w swojej tangowej grupie serdeczną przyjaciółkę i zyskałam wiele dobrych koleżanek. Jeśli nie teraz, to kiedy? To moje ulubione motto życiowe. Zachęcam wszystkie panie do udziału w zajęciach Magdy. Jej pasja, niebywała energia i łatwość nawiązywania kontaktu sprawia, że od razu czujemy się scalone z grupą. Wszystkie troski zostają za drzwiami, a my mamy wreszcie czas dla siebie :) Bezcenne!!!

Mariola Śniegocka-Manager w firmie Juice Plus

Wielki Mistrz - Magda

Na pytanie dlaczego tango i  zajęcia z Magdą? Odpowiedź jest prosta ale w punktach: dla ducha - rytmy tanga, dla ciała - fakt, że ja też mogę i że..." czasem wychodzi" :) a.... do tego Wielki Mistrz - Magda - bezcenne !

Ula

Takie zajęcia tangowe to doskonały trening dla ciała i duszy

Takie zajęcia tangowe to doskonały trening dla ciała i duszy. Najpierw proponowana jest rozgrzewka wszystkich części ciała, potem pomiędzy uśmiechniętymi twarzami uczymy się podstawowych kroków, na końcu powstaje choreografia. Samą prowadzącą, Magdę, cenimy chyba za jej serdeczność, cierpliwość i odwagę, bo udowodniła, że można (i trzeba) żyć z pasją, robiąc dobre rzeczy dla siebie i innych.

Kasia, Nauczycielka akademicka

Polecam na jesienne, zimowe wieczory jako coś energetyzującego

Zajęcia z Magdaleną to przede wszystkim koktajl z uśmiechu Magdaleny i energetycznej muzyki tanga... polecam na jesienne, zimowe wieczory jako coś energetyzującego, przenoszącego na słoneczne ulice Buenos Aires... polecam również na wiosenne i letnie wieczory jako dopełnienie budzącego się życia i słonecznego lata:)

Magda N.

Te zajęcia obudziły we mnie chęć bycia sobą

Te zajęcia obudziły we mnie chęć bycia sobą. Miła, przyjazna atmosfera, wsłuchanie się w swój organizm i znajdowanie swoich możliwości i granic, rozbudzenie namiętności i chęci ekspresji, bo każdy ruch jest dobry, każdy wysiłek nagradzany uśmiechem, każdy nawet najmniejszy postęp to powód by być z siebie dumną. A przede wszystkim uczysz nas jak być dla siebie dobrą, życzliwą, jak sobie dziękować i sobą się cieszyć. Do tego w gronie innych, sympatycznych i wrażliwych na ruch, roztańczonych Kobiet. Zajęcia, które wciągają jak narkotyk. Bardzo ich brak, gdy człowiek musi z nich zrezygnować.

Dorota Paszek, 53 lata-Bankowiec

Magda tak tańczy, że zazdrość bierze. Tango ją cieszy i jest to radość zaraźliwa.

Zajęcia są profesjonalnie przygotowane i prowadzone. Magda wybiera piękne tanga. Zaletą zajęć jest stopniowanie trudności, przemyślany układ taneczny, relaks, higiena psychiczna. Wiek uczestniczek nie ma znaczenia. Tango jest tańcem  "chodzonym", chodzić - jak wiadomo - można wolniej lub szybciej. Zajęcia zaczynają się w wolnym tempie. Tango ma wyraźny rytm, dzięki temu, że jest on zmienny, taniec jest interesujący. Podczas zajęć uczestniczki uczą się koordynacji ruchowej, harmonii ruchu, co powoduje zwiększenie świadomości własnego ciała, rozwija poczucie równowagi i stanowi "gimnastykę" mózgu, ponieważ ruch jest ustrukturyzowany. Magda tak tańczy, że zazdrość bierze. Tango ją cieszy i jest to radość zaraźliwa. Cieszy ją także uczenie tanga - cierpliwie pokazuje ruch i tłumaczy sposób jego wykonania, uwzględnia propozycje uczestniczek kursu. Wierzy, że każda z nas może nauczyć się układu i pod jej kierownictwem wiara ta okazuje się prawdą. Cykl zajęć zaczyna się od podstawowych kroków i z nich buduje się początek układu. Na ostatnich zajęciach cała grupa tańczy poznany układ. Tango może być drapieżne - dla osób energicznych lub melancholijne - dla tych spokojniejszych. I choć Patrick Swayze jako Johnny Castle w filmie "Dirty Dancing" mówił, że mambo - dla mnie to właśnie tango jest jak bicie serca. Zajęcia dają mi odpoczynek poprzez ruch przy muzyce, a jednocześnie stanowią wyzwanie. Dziewczyny spróbujcie - może okaże się, że lubicie tango, choć teraz sądzicie, że nie...

Czterdziestokilkulatka

To jedyne zajęcia, na które zawsze mam ochotę pójść

Tango solo dla kobiet to zajęcia wyjątkowe, tak jak nietuzinkowy jest ten taniec i osoba wprowadzająca nas w świat techniki tanga. Nowa, rewelacyjna formuła "solo" sprawiła,że mogę brać w nich udział, bez zamartwiania się o partnera;-) (zapewniam, że to nie jest taniec ze szczotką!) Magda jest pełna entuzjazmu, emanuje energią, którą zaraża, motywuje i sprawia ,że każde spotkanie wydaje się za krótkie...to jedyne zajęcia, na które zawsze mam ochotę pójść, są SUUUPER!!!

Małgosia-lekarz

Przemyślana i konsekwentna metodyka zajęć

Tango solo, którego uczy Magdalena Samolik wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnych kobiet. Nie są zmuszone oglądać się już na partnera i mogą swobodnie w kobiecym gronie odkrywać zmysłowość tanga argentyńskiego. Przemyślana i konsekwentna metodyka zajęć pozwala nawet niewtajemniczonym, biegle opanować wszystkie figury oraz, co najważniejsze, nacieszyć się choreografią. Przetańczone wiele razy układy i opanowane zasady ruchu pozostają na długo w ciele. To wyróżnia ofertę Magdy na tle kursów przeładowanych taneczną techniką, z których po tygodniu nic się nie pamięta. Tutaj technika, muzyka i emocje są tak samo ważne, ich zrównoważenie daje najlepsze efekty - dziesiątki uśmiechniętych, dostrzegających swoje piękno i seksapil kobiet i par, które idą przez życie krokiem tanga argentyńskiego...Bezcenne.

Magdalena Woskowicz-Dziennikarka i nauczyciel Tańca Współczesnego

"Znajdź swój rytm"