TANGO YACHTING

Bo życie jest zbyt barwne, by patrzeć tylko z jednej perspektywy

SMAKOWANIE ŻYCIA

Tango, coaching, rozwój osobisty, joga, tantra, zdrowe gotowanie, żeglarstwo, narciarstwo. Pasji dotknęłam już w życiu wiele. Właściwie od zawsze jak coś robię, to angażuję się w to całym sercem, każda komórka mojego ciała uczestniczy w działaniu, a ja jestem jak w przepływie nasycając się smakiem życia. Jednak mnogość pasji to też niesamowite wyzwanie, bo trudno je wszystkie realizować z tym samym zapałem. Więc zaczęłam sobie zadawać pytania co łączy te rozległe zainteresowania? Obejmowanie i smakowanie życia na wielu poziomach, w bliskości i uważności, pobudzanie wszelkich zmysłów i odczuwanie, bycie i działanie, powrót do siebie i do „domu” – taka przyszła odpowiedź. Gdy odnalazłam wspólny mianownik pozwoliłam, by pasje swobodnie zaczęły się przenikać dając początek kolejnym nowym pomysłom.

„Pasja to energia. Jak Tango. Jak życie.”

POWRÓT DO „DOMU”

Woda w różnych barwach, blask słońca odbijający się na powierzchni wody, grzywy fal, wiatr i deszcz, tysiące żyjątek zamieszkujących ogromne akweny, od małych skorupiaków po rozbrykane delfiny. Tego wszystkiego zaczęłam doświadczać po tym jak pewna magiczna chwila na Mazurach otworzyła moje serce na powrót na łono natury właśnie poprzez żeglowanie. Opanował mnie wtedy niesamowity spokój i poczucie jakbym dotarła do celu jakiejś mistycznej wędrówki. To trochę jak uczucie powrotu do domu, w którym wszyscy się cieszą, panuje harmonia, i nawet przetaczające się burze są po prostu częścią tej bezpiecznej harmonii. Tak samo jak Ja i Ty.

SZUM FAL I TANGO

Kiedy tak zaczęłam przemierzać świat, w chwilach zatrzymania zaczęło pojawiać się…Tango. Pamiętam na jednej z plaż Gran Canarii, zupełnie spontanicznie po prostu do muzyki fal, zaczęliśmy tańczyć Tango, podobnie jak w jednej z restauracyjek na chorwackich Kornatach albo w portowej knajpce Barcelony przy dźwiękach la cumparsity tamtejszego akordeonisty.

I tak powstał pomysł połączenia dwóch pasji jako TangoYachtingu, czyli wakacji pod żaglami z Tangiem w tle. Pomysł dla tych z Was, którzy pragną dotknąć natury trochę inaczej, dotknąć Tanga w magicznych miejscach i chwilach, po prostu dotknąć siebie i życia w uważności i bliskości.

TangoYachting

GDZIE: KORFU
23 – 30 MAJA 2020r.
Zapisy na listę rezerwową!

„Doskonałość? Jak w życiu tak i w Tangu nie ona celem jest. To doskonalenie się jest motywem przewodnim obu podróży.”

Magdę poznałam, kiedy skończyłam sześćdziesiąt lat i muszę przyznać, że to spotkanie odmieniło moje życie

Magdę poznałam, kiedy skończyłam sześćdziesiąt lat i muszę przyznać, że to spotkanie odmieniło moje życie. Nigdy nie przypuszczałam, że na emeryturze będę tańczyć tango i że mnie tak pochłonie. Zaczęło się od warsztatów rozwoju osobistego, na których Magda uczyła nas walczenia ze stresem, motywacji, pewności siebie, stawiania sobie celów itp., a potem było tango, gdzie te wszystkie cechy można przećwiczyć i utrwalić. Zajęcia z Magdą wyzwoliły we mnie odwagę do dalszych przygód i pewność, że zawsze jest dobry czas, aby zrobić coś dla siebie. Połączenie tanga z rozwojem osobistym, czyli autorski program Magdy TangoCoaching najbardziej mi odpowiada. Przeznaczony jest dla kobiet w każdym wieku. Ja jestem doskonałym przykładem na to, że nigdy nie jest za późno. Dzięki zajęciom z Magdą mam więcej energii, pomysłów i chce mi się realizować kolejne swoje cele. Dodatkowo znalazłam w swojej tangowej grupie serdeczną przyjaciółkę i zyskałam wiele dobrych koleżanek. Jeśli nie teraz, to kiedy? To moje ulubione motto życiowe. Zachęcam wszystkie panie do udziału w zajęciach Magdy. Jej pasja, niebywała energia i łatwość nawiązywania kontaktu sprawia, że od razu czujemy się scalone z grupą. Wszystkie troski zostają za drzwiami, a my mamy wreszcie czas dla siebie 🙂 Bezcenne!!!

Mariola Śniegocka
Manager w firmie Juice Plus

Po pewnym czasie widzisz, że wszystko wokół zmienia się na lepsze, bo TY się zmieniasz

Zaczęło się tak. Na własną rękę zajęłam się samorozwojem czytając różne pozycje książkowe z rozwoju i z psychologii. A jak szukasz to znajdziesz. Tym sposobem natrafiłam na Madzię, ale poszukując tanga. Wrzuciłam swój kontakt mailowy do kontaktu Madzi i tak się zaczęło. W 2011 roku pojechałam na warsztaty wyjazdowe z tanga i rozwoju. Od tamtej pory uczestniczę w prawie wszystkich szkoleniach rozwojowych i tangowych. Madzia wskazała mi narzędzia za pomocą których nauczyłam się nowych nawyków, zmieniłam stare i destruktywne przekonania na nowe przekonania, nowe myśli. W taki sposób zmieniłam całe swoje życie, jego komfort, odbieranie bodźców, postrzeganie ludzi, cieszenie sie każda chwilą, każdą najmniejszą rzeczą, doceniania wszystkiego co mam. Oczywiście praca nad sobą to ciężka praca, ale daje ogromna satysfakcję, ponieważ czujesz że w końcu żyjesz, oddychasz pełną piersią i korzystasz z tego życia najlepiej i najpełniej jak potrafisz. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie sama osoba Madzi, która oddaje siebie, swoje serce i duszę na tych zajęciach, co z kolei przedkłada się na to, że chętnie uczestniczysz w zajęciach, a później zaczynasz wdrażać wskazówki przekazane na szkoleniach w życie. Po pewnym czasie widzisz, że wszystko wokół zmienia się na lepsze, bo TY się zmieniasz, a to działa w obydwie strony. Dla mnie Madzia jest jedną z ważniejszych ludzi w moim życiu i to pośrednio dzięki niej dzisiaj jestem kim jestem i z tego jestem dumna. Madziu KOCHAM CIE i obyś miała jak najwięcej  siły, aby pomaga ludziom.

Violetta Negrycz - Berezowska
Coach

...do wspólnego zatańczenia:)