SESJE INDYWIDUALNE

TangoCoaching® DLA PAR

Jesteście ze sobą w związku jednak codzienność przygasiła Wasze wspólne pragnienia? Każde Was zaczęło żyć bardziej osobno? Nie potraficie się ze sobą porozumieć i przez to przestaliście już nawet próbować ze sobą rozmawiać? Wasz związek jest udany choć nie ma w nim już dawnej namiętności i flirtu? Czujecie wiele niewyrażonych emocji, które tworzą dodatkowy mur między Wami? Szukacie sposobu na wspólną pasję? Chcecie nauczyć się żyć ze sobą w jednoczesnym poszanowaniu waszej odmienności? Lubicie tańczyć i chcecie poznać taniec, który może zbliżyć Was do siebie jeszcze bardziej, a przy okazji dać Wam sporo zabawy?

Jeśli to właśnie Wy to zapraszamy Was do wyjątkowej podróży rozwojowej, w czasie której oczywiście nauczycie się podstaw Tanga Argentyńskiego, ale przede wszystkim nauczycie się jak wzmacniać swoją relację na wielu poziomach.

Bo dziś jest początkiem reszty Waszego życia. Wciąż możecie tchnąć w nie prawdziwą iskrę pasji i przebudzić się do życia w pełni.

GDZIE: Poznań;
Na sesje indywidualne możemy spotykać się osobiście w Poznaniu – dokładnie Suchy Las, ul. Akacjowa 1;

KIEDY:
Terminy sesji ustalamy indywidualnie w zależności od naszych możliwości czasowych.
Sugerowana częstotliwość spotkań to raz w tygodniu.

ZA ILE:
Pojedyncze spotkanie może Was zainspirować, jednak wprowadzanie  zmiana często jest procesem, który wymaga czasu.
Dlatego przygotowałam dla Was dwa rodzaje pakietów sesji.

Cena pojedynczej sesji poza pakietami wynosi 200 zł;

I PAKIET – zawiera 5 spotkań – jego cena wynosi 875 zł;

II PAKIET – zawiera 10 sesji – jego cena wynosi 1500 zł;

Płatności dokonujecie jednorazowo. Jeśli to stanowi dla Was „wyzwanie” skontaktujcie się w tej sprawie ze mną, na pewno znajdziemy jakieś satysfakcjonujące rozwiązanie.

Czas trwania pojedynczej sesji to 60 minut (± 10 minut).

 • Przebudzicie się w Waszym związku i odkryjecie go na nowo;
 • Dostaniecie bardzo praktyczne sposoby komunikacji w parze, zarówno werbalnej jak i niewerbalnej;
 • Stworzycie wspólną przestrzeń na Wasze emocje i nauczycie się je wyrażać także z poziomu ciała;
 • Doświadczycie obu ról życiowych – prowadzącego i podążającego;
 • Bliskość w Tangu przerodzi się z bliskości czysto fizycznej na bliskość Waszych serc;
 • Pogłębicie Wasze zaufanie do siebie samych i do partnera;
 • Nauczycie się podstawowych kroków Tanga;
 • Doświadczycie niezwykłej muzyki, która budzi wszystkie zmysły, porusza nie tylko ciało, ale także serce i duszę;
 • Nauczycie się oboje doświadczać relaksu podczas tańca, by być TU I TERAZ;
 • Zwiększycie uważność na co dzień i uczucie wdzięczności;
 • Doświadczycie swoich biegunów energii kobiecej i męskiej ,i nauczycie się z nich korzystać do rozniecania ognia namiętności;
 • Przyjrzycie się swojej relacji i zaplanujecie codzienne sposoby dbania o nią;
 • Stworzycie własne Tango, które będzie Was prowadzić także w życiu codziennym;
 • Sporo dobrej zabawy także przewidziane;
 • Po tej podróży Wasza relacja nabierze barw i pasji Tanga;

TangoCoaching®

W metodzie tej oczywiście uczę Tanga lub jego elementów:-) Jednak wykorzystuję je także jako doskonały pretekst do samopoznania i wzrastania. Tango bowiem, jak mało który taniec, potrafi ukazać Twoją prawdziwą naturę, Twoje zasoby ale i Twoje słabe punkty. I robi to niepostrzeżenie w każdym postawionym kroku, w każdej wytańczonej chwili. Lecz Ty masz wybór. Możesz dalej nie widzieć i być może zmagać się ze sobą, ze swoją równowagą, ze swoim krytycznym i oceniającym głosem, ze swoim wyuczonym brakiem pewności siebie, z partnerem albo…możesz otworzyć się na prawdę pojawiającą się w danej chwili i zacząć uzdrawiać własne życie. Relację z samym sobą, ze swoim ciałem i sercem. Jakość bycia z innymi Kobietami. Możesz ponownie spojrzeć na swojego partnera ze świeżością budzącego się dnia i zakochiwać się w nim w każdej sekundzie wspólnego przytulenia. W każdej chwili, w każdym momencie, zawsze masz wybór. Możesz patrzeć na zewnątrz i spać dalej albo  w przyjaznej i zaufanej przestrzeni możesz zajrzeć do wnętrza i przebudzić swój aspekt Kobiecości i Męskości. Możesz odnaleźć siebie, swoją prawdę a następnie uczyć się miłości i akceptacji siebie, by w miłosnej przestrzeni własnego serca Wytańczyć Swoje Życie.

KORZYŚCI

To metoda, która potrafi w radosny i przyjemny sposób kształtować nową postawę życiową i wspierać wprowadzanie jej w życie. Budować nową świadomość ciała i umysłu, a przez to wpływać na pełniejsze przeżywanie życia z poziomu zmysłów i prawdy chwili obecnej bez iluzji ego. Pozwala dotrzeć do ponownego odczuwania rozkoszy z samego faktu wprowadzania ciała i duszy w wibrujący rytm la cumparsity. W rytm wibracji życia samego w sobie.

Metodę TangoCoaching® używam w różny sposób na moich warsztatach, zajęciach regularnych jak i sesjach indywidualnych. Czasem jest więcej Tanga, a czasami więcej coachingu. Czasami jest to tylko szczypta, jak przyprawa subtelnie acz niezbędnie „przyprawiająca” nasze Tango, a czasami całe spotkanie opiera się właśnie na doświadczaniu Tanga jako wyzwania, które otworzyć może drogę do odkrycia skarbów znajdujących się w nas samych. Dla Kobiet to metoda, w której ciało jest naszym sprzymierzeńcem i przewodnikiem w docieraniu do siebie prawdziwej, do swojej Kobiecości, a co za tym idzie do wydobywania swojego Piękna i Mocy. Dla Par natomiast to metoda, w której na nowo możecie odnaleźć siebie, w prawdzie i miłości. Ucząc się zasad zdrowej komunikacji, szacunku do swojej odmienności możecie na nowo rozpalić iskrę pasji i namiętności. Bliskość, zaufanie, pragnienia i tęsknoty Tanga, to one prowadzą do wspólnego budowania nowej jakości w związku. A nade wszystko doświadczanie Tanga pozwala powrócić każdemu z Was do istoty własnej energii, świadomego Mężczyzny i zmysłowej Kobiety.

Co ważne TangoCoaching® NIE JEST TERAPIĄ. Nie dostarczę Wam zatem gotowych rozwiązań i porad na Waszą relację. TangoCoaching® jest procesem wzrastania, gdzie przede wszystkim skupiamy się na Was i szukamy Waszych najlepszych odpowiedzi.

Więcej o metodzie TangoCoaching® TUTAJ.

Jestem jestem certyfikowanym Coachem w metodzie Zen Coachingu, Nauczycielem Tanga Argentyńskiego, ale przede wszystkim jestem Kobietą, która od wielu lat poszukuje dróg życia w relacji pełnej miłości i zaufania. Tango stało się jedną z tych dróg, zwłaszcza gdy zaczęłam tańczyć je z własnym Ukochanym partnerem. Doświadczanie siebie w relacji pozwoliło mi na cudowne rozwijanie tych obszarów, do których nie byłam w stanie dotrzeć sama. Oboje docieraliśmy do tego, co ze strachu głęboko ukryliśmy. Czasami w miłości, czasami w złości, czasami w smutku, a czasami w radości. Pozostaliśmy dla siebie wsparciem i wreszcie stworzyliśmy przestrzeń na związek, w którym każdy z nas poczuł się wolny, prawdziwy i kochany. Ja poczułam wreszcie ten niesamowity spokój i poczucie bycia we właściwym miejscu.

Dziś ogromną radość sprawia mi obserwowanie par, życiowych związków, które poprzez Tango, tylko i aż Tango, ponownie otwierają się na siebie. Ich Tango zaczyna być tym tańcem Kobiety i Mężczyzny, który emanuje szczęściem i miłością. Łącząc znaczące aspekty Tanga, wiedzę z innych dziedzin, pracę coachingową oraz własne doświadczenie pragnę pracować nad poprawą jakości spotkania Kobiety i Mężczyzny w dzisiejszym świecie. Nad tym, byśmy generowali w sobie miłość i spokój, i na przekór masowemu lękowi i pośpiechowi, umieli się zatrzymać w radości i pokoju. Bo głęboko wierzę, że mamy potencjał do tego, by się przebudzić, by żyć zgodnych, wspierających relacjach, że pomimo różnic między Kobietami i Mężczyznami możemy znaleźć porozumienie. Porozumienie serc. Potrzebujemy jedynie otworzyć się na przemiany.

 • Dla Par, które chcą znaleźć wspólną pasję budującą ich związek;
 • Dla Par, które chcą odnaleźć codzienny zachwyt nas sobą;
 • Dla Par, które chcą przywrócić namiętność i pasję w swoim związku;
 • Dla Par, które maja trudność, by się ze sobą porozumieć;
 • Dla Par, które tęsknią za prawdą w ich relacji i za ponowną bliskością;
 • Dla Par, które przeżywają kryzys, a nadal chcą być razem;
 • Dla Par, które chcą budować głębokie zaufanie;
 • Dla Par, które chcą znaleźć własną przestrzeń w relacji;
 • Dla Par, które chcą pogłębić bliskość i świadomość;
 • Dla Par, chcą doświadczać czystej miłości i spokoju;
 • Dla Par, które chcą od życia głębszych doświadczeń we dwoje;
 • Dla Par, które chcą się ponownie odnaleźć;
 • Nie ma znaczenia ani Wasz wiek ani staż Waszej relacji;

Imię(*)

Nazwisko (*)

Adres email (*)

Telefon (*)

Dodatkowe informacje

Akceptuję Regulamin

Tak więc zapraszam Was do Tanga będącego jednocześnie łagodną i przyjemną podróżą do siebie, we własnej przestrzeni i we własnym tempie, w przyjaznej atmosferze.

...do wspólnego zatańczenia:)