SESJE INDYWIDUALNE

TangoCoaching® DLA PAR

Jesteście ze sobą w związku jednak codzienność przygasiła Wasze wspólne pragnienia? Każde Was zaczęło żyć bardziej osobno? Nie potraficie się ze sobą porozumieć i przez to przestaliście już nawet próbować ze sobą rozmawiać? Wasz związek jest udany choć nie ma w nim już dawnej namiętności i flirtu? Czujecie wiele niewyrażonych emocji, które tworzą dodatkowy mur między Wami? Szukacie sposobu na wspólną pasję? Chcecie nauczyć się żyć ze sobą w jednoczesnym poszanowaniu waszej odmienności? Lubicie tańczyć i chcecie poznać taniec, który może zbliżyć Was do siebie jeszcze bardziej, a przy okazji dać Wam sporo zabawy?

Jeśli to właśnie Wy to zapraszamy Was do wyjątkowej podróży rozwojowej, w czasie której oczywiście nauczycie się podstaw Tanga Argentyńskiego, ale przede wszystkim nauczycie się jak wzmacniać swoją relację na wielu poziomach.

Bo dziś jest początkiem reszty Waszego życia. Wciąż możecie tchnąć w nie prawdziwą iskrę pasji i przebudzić się do życia w pełni.

GDZIE: Poznań;
Na sesje indywidualne możemy spotykać się osobiście w Poznaniu – dokładnie Suchy Las, ul. Akacjowa 1;

KIEDY:
Terminy sesji ustalamy indywidualnie w zależności od naszych możliwości czasowych. Sugerowana częstotliwość spotkań to raz w tygodniu.

ZA ILE:
Pojedyncze spotkanie może Was zainspirować, jednak wprowadzanie  zmiana często jest procesem, który wymaga czasu. Dlatego przygotowałam dla Was dwa rodzaje pakietów sesji.

I PAKIET – zawiera 5 spotkań – jego cena wynosi 1100 zł;

II PAKIET – zawiera 10 sesji – jego cena wynosi 1900 zł;

Cena pojedynczej sesji poza pakietami wynosi 250 zł;

Płatności dokonujecie jednorazowo. Jeśli to stanowi dla Was „wyzwanie” skontaktujcie się w tej sprawie ze mną, na pewno znajdziemy jakieś satysfakcjonujące rozwiązanie.

Czas trwania pojedynczej sesji to 60 minut (± 10 minut).

 • Przebudzicie się w Waszym związku i odkryjecie go na nowo;
 • Dostaniecie bardzo praktyczne sposoby komunikacji w parze, zarówno werbalnej jak i niewerbalnej;
 • Stworzycie wspólną przestrzeń na Wasze emocje i nauczycie się je wyrażać także z poziomu ciała;
 • Doświadczycie obu ról życiowych – prowadzącego i podążającego;
 • Bliskość w Tangu przerodzi się z bliskości czysto fizycznej na bliskość Waszych serc;
 • Pogłębicie Wasze zaufanie do siebie samych i do partnera;
 • Nauczycie się najbardziej podstawowych kroków Tanga;
 • Doświadczycie niezwykłej muzyki, która budzi wszystkie zmysły, porusza nie tylko ciało, ale także serce i duszę;
 • Nauczycie się oboje doświadczać relaksu podczas tańca, by być TU I TERAZ;
 • Zwiększycie uważność na co dzień i uczucie wdzięczności;
 • Doświadczycie swoich biegunów energii kobiecej i męskiej i nauczycie się z nich korzystać do rozniecania ognia namiętności;
 • Przyjrzycie się swojej relacji i zaplanujecie codzienne sposoby dbania o nią;
 • Stworzycie własne Tango, które będzie Was prowadzić po warsztatach;
 • Sporo dobrej zabawy także przewidziane;
 • Po tej podróży Wasza relacja nabierze barw i pasji Tanga;

Spotkanie coachingowe to rodzaj transformującej rozmowy, w czasie której  w bezpiecznej przestrzeni prowadzę Was poza to, co znane. Moim towarzyszem jest w tym przypadku Tango, którego uczę Was doświadczać na różne sposoby. Wszystko po to, byście mogli na nowo skontaktować się ze sobą, przebudzić się w Waszej relacji i uczynić ją wartościową i wspierającą na co dzień.

W trakcie sesji Wy eksplorujecie, a ja prowadzę Was do siebie na różne sposoby – poprzez pełne mocy pytania, poprzez pracę z ciałem, poprzez autorskie metody TangoCoaching® oraz inne, liczne metody coachingowe, które zdobywam od lat z powodzeniem praktykując na sobie i w swojej miłosnej relacji.

Co ważne TangoCoaching® NIE JEST TERAPIĄ, Coach nie dostarcza Wam gotowych rozwiązań i porad. TangoCoaching? jest procesem wzrastania, gdzie przede wszystkim skupiamy się na Was i szukamy Waszych najlepszych odpowiedzi.

Więcej o metodzie TangoCoaching® TUTAJ.

Jestem Nauczycielem Tanga Argentyńskiego, jestem Coachem, ale przede wszystkim jestem Kobietą, która od wielu lat poszukuje dróg życia w relacji pełnej miłości i zaufania. Tango stało się jedną z tych dróg, zwłaszcza gdy zaczęłam tańczyć je z własnym Ukochanym partnerem. Doświadczanie siebie w relacji pozwoliło mi na cudowne rozwijanie tych obszarów, do których nie byłam w stanie dotrzeć sama. Oboje docieraliśmy do tego, co ze strachu głęboko ukryliśmy. Czasami w miłości, czasami w złości, czasami w smutku, a czasami w radości. Pozostaliśmy dla siebie wsparciem i wreszcie stworzyliśmy przestrzeń na związek, w którym każdy z nas poczuł się wolny, prawdziwy i kochany. Ja poczułam wreszcie ten niesamowity spokój i poczucie bycia we właściwym miejscu.

Dziś ogromną radość sprawia mi obserwowanie par, życiowych związków, które poprzez Tango, tylko i aż Tango, ponownie otwierają się na siebie. Ich Tango zaczyna być tym tańcem Kobiety i Mężczyzny, który emanuje szczęściem i miłością. Łącząc znaczące aspekty Tanga, wiedzę z innych dziedzin, pracę coachingową oraz własne doświadczenie pragnę pracować nad poprawą jakości spotkania Kobiety i Mężczyzny w dzisiejszym świecie. Nad tym, byśmy generowali w sobie miłość i spokój, i na przekór masowemu lękowi i pośpiechowi, umieli się zatrzymać w radości i pokoju. Bo głęboko wierzę, że mamy potencjał do tego, by się przebudzić, by żyć zgodnych, wspierających relacjach, że pomimo różnic między Kobietami i Mężczyznami możemy znaleźć porozumienie. Porozumienie serc. Potrzebujemy jedynie otworzyć się na przemiany.

Ponadto oprócz par inspirują mnie także Kobiety. Na co dzień uwielbiam towarzyszyć im w ich rozkwitaniu, widzieć jak uczą się czuć jak piękne Boginie i kochane Istoty. Jak patrzą na inne kobiety i widza w ich oczach swoje piękne odbicie. To za każdym razem wzrusza mnie do łez.

Więcej na ten temat w zakładce TANGO SOLO.

Możliwość towarzyszenia w tych przemianach to dla mnie ogromna radość w życiu, a także droga mojego własnego wzrastania, bo każda osoba, poprzez swoją wyjątkowość, jest i dla mnie Nauczycielem.

 • Dla Par, które straciły codzienny zachwyt nas sobą;
 • Dla Par, które chcą wskrzesić namiętność i pasję w swoim związku;
 • Dla Par, które maja trudność by się ze sobą porozumieć;
 • Dla Par, które tęsknią za prawdą w ich relacji i za ponowną bliskością;
 • Dla Par, które chcą znaleźć wspólną pasję budującą ich związek;
 • Dla Par, które przezywają kryzys, a nadal chcą być razem;
 • Dla Par, które chcą odbudować zaufanie;
 • Dla Par, które chcą znaleźć własną przestrzeń w relacji;
 • Dla Par, które chcą pogłębić bliskość i świadomość; chcą doświadczać czystej miłości i spokoju;
 • Dla Par, które chcą od życia głębszych doświadczeń we dwoje;
 • Dla Par, które chcą się ponownie odnaleźć;
 • Nie ma znaczenia ani Wasz wiek ani staż waszej relacji;

Jeśli jesteście zainteresowani procesem odkrywania na nowo swojej relacji przy moim udziale po prostu skontaktujcie się ze mną.

Jeśli nie wiecie jeszcze czy to coś dla Was albo chcecie mnie poznać zapraszam po prostu na pierwsze spotkanie. Jest ono całkowicie bezpłatne. Po nim możecie dopiero podjąć decyzje o kontynuowaniu sesji w konkretnym pakiecie.

Jeśli chcecie, byśmy się poznali, zapraszam także do udziału w zajęciach i warsztatach Alchemia Tanga dla Par.

Imię(*)

Nazwisko (*)

Adres email (*)

Telefon (*)

Dodatkowe informacje

Tak więc zapraszam Was do Tanga będącego jednocześnie łagodną i przyjemną podróżą do siebie, we własnej przestrzeni i we własnym tempie, w przyjaznej atmosferze.

"Znajdź swój rytm"