TANGO PARY

Bo piękno tworzy się przez ich odmienną energię

TangoLove

czyli sztuka wzmacniania bliskości poprzez Tango
(wyłącznie dla par będących ze sobą w relacji)

TĘSKNOTA I MIŁOŚĆ

Miłość i nienawiść, zmysłowość i drapieżność, smutek i radość. Tango podobnie jak głębia życia jest prawdziwą ucztą budzenia i doświadczania emocji. W Tangu może budzić się także tęsknota. Tęsknota serca. Za bliskością, zaufaniem i miłością. Za tworzeniem relacji, w której oboje z partnerem wzrastacie zachowując jednocześnie „własną oś”. Tango może być więc doskonałym pretekstem otwierającym nas ponownie na miłość w naszym stałym związku. A jego magia przeniesiona z parkietu na codzienność może owocować spełnionym i radosnym życiem we dwoje. Świadomym i namiętnym.

ALCHEMIA TANGA

Gdy męska świadomość obejmie Kobietę, całe Tango może zawrzeć się zaledwie w kilku krokach, w czasie których jej serce otworzy się i obdaruje go swoim pięknem. Gdy zaś Kobiecość w swej otwartości przyjmuje własne piękno, wrażliwość i bezbronność, staje się światłem oświetlającym Mężczyźnie drogę w kierunku jego pełnej obecności. I tak taniec życia przeplata swą niewidzialną nić. I tak Tango może stać się bezkresną chwilą, w której męskość i kobiecość dotykają esencji swego istnienia i wspólnie smakują radość życia.

SESJE INDYWIDUALNE

TangoCoaching® DLA PAR
GDZIE: Poznań Suchy Las;
KIEDY: Termin dopasowany indywidualnie;

więcej

"Spontanicznie i zabawnie. Płynnie i gwałtownie. Tango zawsze pozostawia Cię w połączeniu z Twoimi najgłębszymi tęsknotami i emocjami."

Gorąco polecam ich szkołę tańca zarówno początkującym młodym ludziom jaki takim jak ja ?młodym? emerytom

Od  trzech  lat  uczę  się  tanga  u  różnych  nauczycieli i  sporadycznie  na  milongach.  Lekcje  u  Pani  Magdy Samolik  lub  po  prostu  Magdy  są  świetnie  zorganizowane, prowadzone  w  sympatycznej  często  nawet  wesołej atmosferze, a  co  najważniejsze  skuteczne.  Ważnym atutem  zajęć  dla  nas  facetów  jest  fakt,  że  Magda  uczy  i  demonstruje  tango  w  parze  z  bardzo  widowiskowo i  elegancko  tańczącym  partnerem.  Gorąco  polecam ich  szkołę  tańca  zarówno  początkującym  młodym ludziom  jaki  takim  jak  ja  ?młodym?  emerytom. Tango ? świetny  relaks  i  zabawa  na  długie  lata! Do  zobaczenia  na  jakieś  milondze!

Krzysztof Schmidt-inżynier lat 67

Dzięki cierpliwości i wiedzy Magdy, nawet mój mąż tańczy jak prawdziwy tangero!

Zajęcia tanga argentyńskiego z Magdą są dla mnie magiczną mieszanką, która  nie tylko rozwija moje umiejętności tańca, ale też  uwalnia  kobiecość i uczy jak  być blisko z drugim człowiekiem.  Każda godzina z tangiem jest dla mnie czasem poznawania siebie, partnera, tańca  i tego czegoś, co łączy te trzy elementy, a najpiękniejsze w tangu jest  to, że poznawanie się nie kończy! Magda jest nie tylko niesamowitą instruktorką, ale ciepłym i mądrym człowiekiem, przy którym nie obawiam się popełniać błędów, z którym czasem mogę pożartować, a czasem porozmawiać o ważnych sprawach całkiem na serio. Dzięki cierpliwości i wiedzy Magdy, nawet mój mąż tańczy jak prawdziwy tangero!

Katarzyna Grabiec

Dzięki tango uczymy się na nowo spojrzeć i na siebie, i na partnera

Jak lekarstwo, jak narkotyk... Na pierwsze zajęcia poszliśmy w poszukiwaniu czegoś, co da nam wspólną odskocznię od schematu pod tytułem ?Praca, dom itd.?. I chyba udało się ją znaleźć- za nami już kilka cykli Alchemii Tanga. Wszystko dzięki temu, że spotkania z Magdą to nie tylko nauka podstawowych kroków, skomplikowanych sekwencji czy pięknych ozdobników. To także poznanie istoty tych spotkań- tworzenie całości jako para. Dzięki tango uczymy się na nowo spojrzeć i na siebie, i na partnera. Kwitną w nas delikatna kobiecość i pewna siebie męskość. Dowiadujemy się coraz więcej o przewodzeniu i podążaniu w parze. Odkrywamy swoje mocne strony, powoli akceptujemy słabe. Rozwijamy koncentrację i zaufanie (szczególnie w figurach poza osią). Ćwiczymy ciało i ducha. A wszystko to pod skrzydłami zawsze uśmiechniętej, pełnej pogody ducha i dobrych rad Magdy. Nauczyciela wyrozumiałego i pełnego taktu. Nauczyciela, który zaraża...na szczęście pasją.

Ania i Maciej

To jest trener, którego szukałam

Odkąd obejrzałam film "Tango" Carlosa Saury od razu zakochałam się w tym tańcu.Jednak nie chciałam iść do pierwszej lepszej szkoły. Pragnęłam znaleźć nauczyciela, który będzie pałał równie wielką pasją do Tango Argentino jak ja. Wtedy natrafiłam na stronę Magdaleny Samolik i od razu pomyślałam, że to jest trener, którego szukam. Nie pomyliłam się. Zajęcia u Magdy są pełne pasji. Nie tylko uczy nas figur i techniki, ale przede wszystkim języka tanga, kodu. Pokazuje jak porozumiewać się z partnerem bez słów, wyczuwać jego intencje. Potrafi wyzwolić w nas emocje nawet podczas tańczenia najprostszych figur. Magda jest osobą pełną pozytywnej energii, którą chętnie dzieli się z innymi. Zawsze wychodzę z jej zajęć z akumulatorami naładowanymi na cały przyszły tydzień=) Tango Argentino u Magdy polecam każdemu, komu brakuje na co dzień wsłuchania się w drugiego człowieka, komu przeszkadza pęd naszych czasów lub kto po prostu chce poznać tajemnicę i nauczyć się tańczyć najbardziej zmysłowy taniec świata, jakim jest Tango Argentino.

Monika Furdyna-studentka Uniwersytetu AM w Poznaniu

"Znajdź swój rytm"