TANGO PARY

Bo piękno tworzy się przez ich odmienną energię

TangoLove

czyli sztuka wzmacniania bliskości poprzez Tango
(wyłącznie dla par będących ze sobą w relacji)

TĘSKNOTA I MIŁOŚĆ

Miłość i nienawiść, zmysłowość i drapieżność, smutek i radość. Tango podobnie jak głębia życia jest prawdziwą ucztą budzenia i doświadczania emocji. W Tangu może budzić się także tęsknota. Tęsknota serca. Za bliskością, zaufaniem i miłością. Za tworzeniem relacji, w której oboje z partnerem wzrastacie zachowując jednocześnie „własną oś”. Tango może być więc doskonałym pretekstem otwierającym nas ponownie na miłość w naszym stałym związku. A jego magia przeniesiona z parkietu na codzienność może owocować spełnionym i radosnym życiem we dwoje. Świadomym i namiętnym.

ALCHEMIA TANGA

Gdy męska świadomość obejmie Kobietę, całe Tango może zawrzeć się zaledwie w kilku krokach, w czasie których jej serce otworzy się i obdaruje go swoim pięknem. Gdy zaś Kobiecość w swej otwartości przyjmuje własne piękno, wrażliwość i bezbronność, staje się światłem oświetlającym Mężczyźnie drogę w kierunku jego pełnej obecności. I tak taniec życia przeplata swą niewidzialną nić. I tak Tango może stać się bezkresną chwilą, w której męskość i kobiecość dotykają esencji swego istnienia i wspólnie smakują radość życia.

SESJE INDYWIDUALNE

TangoCoaching® DLA PAR
GDZIE: Poznań Suchy Las;
KIEDY: Termin dopasowany indywidualnie;

„Doskonałość? Jak w życiu tak i w Tangu nie ona celem jest. To doskonalenie się jest motywem przewodnim obu podróży.”

Gorąco polecam ich szkołę tańca zarówno początkującym młodym ludziom jaki takim jak ja ?młodym? emerytom

Od  trzech  lat  uczę  się  tanga  u  różnych  nauczycieli i  sporadycznie  na  milongach.  Lekcje  u  Pani  Magdy Samolik  lub  po  prostu  Magdy  są  świetnie  zorganizowane, prowadzone  w  sympatycznej  często  nawet  wesołej atmosferze, a  co  najważniejsze  skuteczne.  Ważnym atutem  zajęć  dla  nas  facetów  jest  fakt,  że  Magda  uczy  i  demonstruje  tango  w  parze  z  bardzo  widowiskowo i  elegancko  tańczącym  partnerem.  Gorąco  polecam ich  szkołę  tańca  zarówno  początkującym  młodym ludziom  jaki  takim  jak  ja  ?młodym?  emerytom. Tango ? świetny  relaks  i  zabawa  na  długie  lata! Do  zobaczenia  na  jakieś  milondze!

Krzysztof Schmidt
inżynier lat 67

Dzięki cierpliwości i wiedzy Magdy, nawet mój mąż tańczy jak prawdziwy tangero!

Zajęcia tanga argentyńskiego z Magdą są dla mnie magiczną mieszanką, która  nie tylko rozwija moje umiejętności tańca, ale też  uwalnia  kobiecość i uczy jak  być blisko z drugim człowiekiem.  Każda godzina z tangiem jest dla mnie czasem poznawania siebie, partnera, tańca  i tego czegoś, co łączy te trzy elementy, a najpiękniejsze w tangu jest  to, że poznawanie się nie kończy! Magda jest nie tylko niesamowitą instruktorką, ale ciepłym i mądrym człowiekiem, przy którym nie obawiam się popełniać błędów, z którym czasem mogę pożartować, a czasem porozmawiać o ważnych sprawach całkiem na serio. Dzięki cierpliwości i wiedzy Magdy, nawet mój mąż tańczy jak prawdziwy tangero!

Katarzyna Grabiec

Dzięki tango uczymy się na nowo spojrzeć i na siebie, i na partnera

Jak lekarstwo, jak narkotyk... Na pierwsze zajęcia poszliśmy w poszukiwaniu czegoś, co da nam wspólną odskocznię od schematu pod tytułem ?Praca, dom itd.?. I chyba udało się ją znaleźć- za nami już kilka cykli Alchemii Tanga. Wszystko dzięki temu, że spotkania z Magdą to nie tylko nauka podstawowych kroków, skomplikowanych sekwencji czy pięknych ozdobników. To także poznanie istoty tych spotkań- tworzenie całości jako para. Dzięki tango uczymy się na nowo spojrzeć i na siebie, i na partnera. Kwitną w nas delikatna kobiecość i pewna siebie męskość. Dowiadujemy się coraz więcej o przewodzeniu i podążaniu w parze. Odkrywamy swoje mocne strony, powoli akceptujemy słabe. Rozwijamy koncentrację i zaufanie (szczególnie w figurach poza osią). Ćwiczymy ciało i ducha. A wszystko to pod skrzydłami zawsze uśmiechniętej, pełnej pogody ducha i dobrych rad Magdy. Nauczyciela wyrozumiałego i pełnego taktu. Nauczyciela, który zaraża...na szczęście pasją.

Ania i Maciej

To jest trener, którego szukałam

Odkąd obejrzałam film "Tango" Carlosa Saury od razu zakochałam się w tym tańcu.Jednak nie chciałam iść do pierwszej lepszej szkoły. Pragnęłam znaleźć nauczyciela, który będzie pałał równie wielką pasją do Tango Argentino jak ja. Wtedy natrafiłam na stronę Magdaleny Samolik i od razu pomyślałam, że to jest trener, którego szukam. Nie pomyliłam się. Zajęcia u Magdy są pełne pasji. Nie tylko uczy nas figur i techniki, ale przede wszystkim języka tanga, kodu. Pokazuje jak porozumiewać się z partnerem bez słów, wyczuwać jego intencje. Potrafi wyzwolić w nas emocje nawet podczas tańczenia najprostszych figur. Magda jest osobą pełną pozytywnej energii, którą chętnie dzieli się z innymi. Zawsze wychodzę z jej zajęć z akumulatorami naładowanymi na cały przyszły tydzień=) Tango Argentino u Magdy polecam każdemu, komu brakuje na co dzień wsłuchania się w drugiego człowieka, komu przeszkadza pęd naszych czasów lub kto po prostu chce poznać tajemnicę i nauczyć się tańczyć najbardziej zmysłowy taniec świata, jakim jest Tango Argentino.

Monika Furdyna
studentka Uniwersytetu AM w Poznaniu

...do wspólnego zatańczenia:)