W nadchodzącym Nowym Roku 2019 z wielką ekscytacją chcę Was Kobiety zaprosić na moje nowe autorskie warsztaty wyjazdowe „ŚLADAMI KOBIECOŚCI”.

Pierwsze odbędą się w Pałacu w Szczepowicach już 08 – 10 lutego.

Poprzez ciało docierać będziemy do głębokich pokładów energii i naszej życiowej kobiecej esencji! Warsztaty te są bowiem oparte o praktyki ruchowe, przede wszystkim powięziową jogę jin oraz dynamiczną spiralną jogę jang, które cudownie harmonizują naszą kobiecą energię, dając do niej dostęp oraz budując potencjał do działań z poziomu serca i kobiecych tęsknot.

Do tego praktyki świadomej uważności, dbania o siebie i swoje potrzeby oraz umiejętności wprowadzania do codziennego życia większej ilości karmiącej nas przyjemności i rozkoszy. To weekend pełen delikatnych jakości wprowadzających nasze ciała w stan rozluźnienia, a umysł w stan głębokiego spokoju. To prawdziwa uczta dla kobiecej duszy w gronie innych Kobiet:-)))

Tym razem nie będziemy tańczyć na nich Tanga pod postacią układu, choć jego elementy poprowadzą nas w uważne doświadczanie siebie wśród innych. Zbuduje to w nas zdrowe podstawy bycia sobą i dbania o siebie wśród innych ludzi.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

Przy rezerwacji miejsca do 27 GRUDNIA warsztaty w PROMOCYJNEJ CENIE!
Być może warsztaty te mogą być dla Ciebie pięknym prezentem świątecznym:-)

Do zobaczenia!
Magdalena

P.S. Z najnowszych moich wieści zdradzę Wam, że na te warsztaty przybędę do Was praktycznie prosto z…Indii, gdzie będę zgłębiać tajniki nauczania jogi. Jest ona obecna w moim życiu od ponad dziesięciu lat i wiele razy korzystałam z niej w czasie najróżniejszych warsztatów, które prowadziłam, jednak czuję, że teraz nastał czas, by pójść dalej w tym temacie:-) zatem te z Was, które przybędą do Szczepowic, oprócz praktyk, dostaną jeszcze powiew Indii…choć z tego, co słyszałam, powiew ten jest dość specyficzny;-)))