Drogie Kobiety!
Z radością informuję Was, że w tym sezonie postanowiłam do stałego programu zajęć wprowadzić JOGĘ DLA KOBIET czyli rozgrzewkę dla ciała i relaks dla umysłu. Jest to przez wiele z Was znana i lubiana poranna część warsztatów wyjazdowych, która bardzo wzmacnia naukę tanga, dodaje energii i witalności oraz bardzo wspiera rozkwitanie naszej Kobiecości. Zatem przedstawiam Wam takowe zajęcia pod tytułem „Śladami Kobiecości – Joga dla Kobiet, czyli rozgrzewka dla ciała, relaks dla umysłu i uczta dla duszy”.

NA TE ZAJĘCIA MOŻESZ DOŁĄCZYĆ W KAŻDEJ CHWILI LUB UCZESTNICZYĆ TYLKO W POJEDYNCZYM SPOTKANIU NIEZALEŻNIE OD TEGO, KTÓRE TO SPOTKANIE W MIESIĄCU!

Zajęcia te to kolejne moje autorskie połączenie aspektów, ćwiczeń i praktyk z wielu dziedzin ruchowych i rozwojowych, w których aktywnie uczestniczę od ponad 20 lat. Intencją tego połączenia jest uzyskanie pewnej synergii w zakresie zwiększania witalności, odmładzania ciała i ducha, przebudzenia kobiecości w ciele, przywracania naturalnego stanu niewinności ciała i jego zmysłowej natury. To zajęcia, które dotrą do wielu miejsc w Twoim ciele zarówno fizycznie jak i emocjonalnie i energetycznie. Czego doświadczać będziesz poprzez większą lekkość swoich ruchów oraz coraz więcej energii i radości życia.

MOŻESZ ZACZĄĆ W DOWOLNYM MOMENCIE!!!
Tym razem dwa razy w tygodniu, poniedziałki i środy. Oczywiście dni mogą być do wyboru:-)

Więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ.

A zatem, która gotowa do ćwiczeń???
ZAPISY JAK ZAWSZE PRZEZ FORMULARZ NA STRONIE:-)

Do zobaczenia,
Magdalena