Kobieta, Kobiecość i Tango…czyli to, co niezmiennie pozostaje w mojej ofercie także w nadchodzącym roku. Gorąco zapraszam zawłaszcza te z Was, które mają ochotę dopiero poznać moje kobiece Tango, a także powrócić po przerwie :-) te, które tańczą mam nadzieję, że znajdziecie sobie również dobre miejsce na kontynuację tej przygody.

Przygotowałam dla Was dwie nowe grupy, POCZĄTKUJĄCĄ (wprowadzającą do Tanga) oraz grupę OPEN, do której zapraszam Kobiety na każdym poziomie roztańczenia. Jest to grupa, w której spokojnie możesz rozpocząć naukę tanga, ale i ją kontynuować. Jak zawsze dobieram nowe elementy tanga oraz tworzę nowy układ, więc każda ma swoje nowe wyzwanie. A do tego każdą z Was traktuję indywidualnie i podpowiadam różne techniczne niuanse:-)

Dwie nowe grupy ruszają już od początku stycznia:

GRUPA POCZĄTKUJĄCA – czwartki w godzinach 20:00 – 21:15;
START: 03 STYCZNIA 2019r.
Więcej szczegółowych informacji znajdziesz TUTAJ.

GRUPA OPEN  – czwartki godz. 18:30 – 19:45;
START: 03 STYCZNIA 2019r.
Więcej szczegółowych informacji znajdziesz TUTAJ.

Już na początku stycznia zajęcia rozpoczyna także grupa zaawansowana SHOW. Do tej grupy zapisy wyłącznie na listę rezerwową.
GRUPA ZAAWANSOWANA SHOW – środy godz. 20:00 – 21:15;
START: 02 STYCZNIA 2019r.
Więcej szczegółowych informacji znajdziesz TUTAJ.

UWAGA! Do każdej grupy konieczne jest zgłaszanie się przez formularz zgłoszeń dostępny na stronie przy opisie każdej grupy!

Jeśli nie jesteś pewna, do której grupy dołączyć skontaktuj się z Biurem Tango Atelier.
Chętnie pomożemy Tobie w podjęciu decyzji

Do szybkiego zatańczenia!
Magdalena