Marzy Ci się spotkać z innymi Kobietami bez żadnego konkretnego celu do osiągnięcia? Tylko, by po prostu być, porozmawiać, by poczuć wsparcie kobiecej wspólnoty, być wysłuchaną, zauważoną, zaopiekowaną, gdy potrzebujesz? Może masz ochotę poznać inne Kobiety, które tak jak Ty tęsknią za tym, by czuć się akceptowane takie, jakie są, by już nie musieć udowadniać nikomu swojej wartości czy wyjątkowości.

Właśnie dla Kobiet stworzyłam nową przestrzeń, w której będziemy tworzyć taki magiczny i wyjątkowy krąg Kobiet, który zasilać będzie nas od środka. Będą to nieformalne spotkania przy kawie i w kręgu, podczas których powracać będziemy do korzeni siostrzanej jakości bycia z innymi Kobietami. W prosty sposób będziemy przywracać naszą naturalną zdolność empatycznego słuchania i świadomego dzielenia się sobą, bycia wsparciem dla siebie i innych oraz umiejętności przyjmowania i dawania. Poprzez delikatne praktyki ruchowe, oddechowe oraz kobiece medytacje przebudzimy nasze ciało i cudownie zrelaksujemy się!

Spotkania mają formę mini-warsztatów. Każde spotkanie jest osobnym wydarzeniem. Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz TUTAJ.

Gorąco Cię zapraszam do współtworzenia tej kobiecej przestrzeni! Po prostu przyjdź i bądź z nami :-)

Jeśli masz jakieś pytania czy wątpliwości to zapraszam do kontaktu.

A jeśli w sercu czujesz, że bardzo chcesz przybyć, ale gdzieś w głowie rodzi się strach i wiele argumentów na „nie”, to tym bardziej przyjdź! Bowiem odwaga to nie jest stan nieodczuwania strachu, odwaga to działanie pomimo strachu! Praktykuję to praktycznie od zawsze i dlatego od tak wielu lat podążam swoją drogą za głosem serca, i tworzę swoje własne szczęście. I dlatego dziś z radością chcę i Ciebie zaprosić do odważnego podarowania sobie nowych jakości bycia Kobietą.

Do zobaczenia przy kawie!
Magda