Masz ochotę na weekend dla siebie w kobiecym gronie? Marzysz, by poznać ten magiczny taniec i zobaczyć jak świetnie można się bawić nim tańcząc solo? Masz niedosyt Tanga tańcząc tylko raz w tygodniu? Chcesz podarować sobie czas na wzmocnienie swojej kobiecej pewności siebie i na zrelaksowanie się?

Jeśli to właśnie Ty to zapraszam Ciebie na warsztaty wyjazdowe, gdzie czeka Ciebie skoncentrowana dawka pozytywnej energii w postaci nauki Tanga, elementów wzmacniających Twoją siłę, zabawy i integracji w kobiecym gronie. To czas poczucia Tanga wszystkimi zmysłami, to czas doświadczania kobiecej wspierającej energii.

Tym razem Tango tańczyć będziemy w przestrzeniach pięknego Pałacu Racot, niedaleko Poznania. To znana i lubiana przez wiele Kobiet formuła warsztatów wyjazdowych, gdzie spotykamy się w piątkowy wieczór i zanurzamy w tangu, we wzmacnianie świadomości ciała i poczucia swojej wartości oraz ucieleśnionej kobiecości. To czas kiedy poprzez tango wchodzimy nieco głębiej w przestrzeń naszego serca i wspólnie kreujemy przestrzeń zaufania, radości i piękna.

Gorąco zapraszam na ten magiczny Tangowy weekend wyłącznie dla Kobiet w terminie 29 – 31 marca 2019r.

Więcej informacji TUTAJ.
Do zatańczenia,
Magdalena