Marzysz o tym, by wreszcie poczuć tę RADOŚĆ BYCIA PRAWDZIWIE SOBĄ, by czuć się dobrze sama ze sobą, ze swoim ciałem i przy okazji ze swoim Tangiem? Pragniesz spokoju w sobie i zaufania do własnych decyzji, chcesz nauczyć się wspierać siebie na co dzień? Chcesz poczuć ponownie swoją siłę i kobiecość? Pragniesz oswoić wreszcie swoją kobiecą emocjonalną naturę i czerpać z jej mądrości? A być może po prostu chcesz udoskonalać swoje Tango od najważniejszych podstaw lub szukasz inspiracji dla siebie?

Jeśli to właśnie Ty to 29 LIPCA 2018r. zapraszam Ciebie na jednodniowe niedzielne warsztaty, gdzie czeka Ciebie skoncentrowana dawka bardzo delikatnego i przyjemnego procesu coachingowego ucieleśniania własnej kobiecości i wzmacniania poczucia własnej wartości. Do tego także doświadczania esencji zaufania, radości, kreatywności i miłości. W proces ten włączona jest też nauka kroków i ozdobników Tanga. Jednak są one tutaj naszym portalem do siebie i swojej autentycznej mocy, dając przy okazji więcej gracji i wdzięku w ruchu, w tym też w tangu. To czas, który inspiruje do dalszego praktykowania i rozwijania zdobytej wiedzy oraz do czucia Piękna, które mieszka w nas.

Tym razem oprócz warsztatu stacjonarnego przygotowałam dla Ciebie wpierającą formę kontynuacji tego pięknego procesu dojrzewania do własnej kobiecości i miłości do siebie! Sa dwie wersje – rozszerzona i premium.

Po więcej szczegółów zapraszam TUTAJ.

Gorąco zapraszam do wspólnego przebudzania naszej kobiecej świadomości w przestrzeni Tanga:-)
Magda