Marzysz o tym, by wreszcie poczuć tę RADOŚĆ BYCIA PRAWDZIWIE SOBĄ, by czuć się dobrze sama ze sobą, ze swoim ciałem i przy okazji ze swoim Tangiem? Pragniesz spokoju w sobie i zaufania do własnych decyzji, chcesz nauczyć się wspierać siebie na co dzień? Chcesz poczuć ponownie swoją siłę i kobiecość? Pragniesz oswoić wreszcie swoją kobiecą emocjonalną naturę i czerpać z jej mądrości? A być może po prostu chcesz udoskonalać swoje Tango od najważniejszych podstaw lub szukasz inspiracji dla siebie?

Jeśli to właśnie Ty to 14 i 15 KWIETNIA 2018r. zapraszam Ciebie na weekendowe warsztaty, gdzie czeka Ciebie skoncentrowana dawka bardzo delikatnego i przyjemnego procesu coachingowego ucieleśniania własnej kobiecości i wzmacniania poczucia własnej wartości. Do tego także doświadczania esencji zaufania, radości, kreatywności i miłości. W proces ten włączona jest też nauka kroków i ozdobników Tanga oraz szlifowania ich jakości. Jednak są one tutaj naszym portalem do siebie i swojej autentycznej mocy, dając przy okazji więcej gracji i wdzięku w ruchu, w tym też w tangu. To czas, który inspiruje do dalszego praktykowania i rozwijania zdobytej wiedzy oraz do czucia Piękna, które mieszka w nas.

Tym razem oprócz warsztatu stacjonarnego przygotowałam dla Ciebie wpierającą formę kontynuacji tego pięknego procesu dojrzewania do własnej kobiecości i miłości do siebie! Sa dwie wersje – rozszerzona i premium. Po więcej szczegółów zapraszam TUTAJ.

Gorąco zapraszam do wspólnego przebudzania naszej kobiecej świadomości:-)
Magda