Masz ochotę na aktywny wypoczynek nad morzem? Chcesz spędzić TYDZIEŃ w kobiecym gronie z Tangiem Argentyńskim i rozwojem osobistym w tle? Marzysz, by poznać ten magiczny taniec i zobaczyć jak świetnie można się bawić nim tańcząc solo? Masz niedosyt Tanga? Chcesz podarować sobie czas na wzmocnienie pewności siebie i na zrelaksowaniesię?

Jeśli to właśnie Ty to zapraszam Ciebie na tygodniowe warsztaty wyjazdowe nad polskie morze, gdzie czeka Ciebie skoncentrowana dawka pozytywnej energii w postaci nauki Tanga, elementów wzmacniających Twoją siłę, zabawę i integrację w kobiecym gronie. To czas poczucia Tanga wszystkimi zmysłami, to czas doświadczania kobiecej wspierającej energii.

Już od ośmiu lat, co roku, wyjeżdżamy w kobiecym gronie nad nasze polskie morze, by zaznać dobrodziejstwa wielu elementów na raz – morze, Tango, kobieca energia i wzmacnianie kobiecej siły oraz aktywny wypoczynek, a także zdrowa kuchnia makrobiotyczna. To czas, który podarowany sobie, ładuje nasze akumulatory często na cały rok.

Może masz ochotę dołączyć do grupy odważnych Kobiet, które podjęły wyzwanie i tańczą Tango solo. Ten warsztat jest dla każdej z Was niezależnie od poziomu roztańczenia!

Termin to 15 – 22 sierpnia 2020r.
Więcej informacji TUTAJ!
ZAPISY WŁAŚNIE RUSZYŁY!

Do zatańczenia!
Magdalena